Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok multiplayer-ben...

Hogyan tudok multiplayer-ben játszani az Assassin's creed revelations-sal?

Figyelt kérdés
Mit kell csináljak hozzá? Kell egy patch vagy külön kell letölteni a multiplayert? hogy van ez?

2012. márc. 12. 19:42
 1/7 Fantaloool ***** válasza:
Megveszed? Regisztálsz és megy.
2012. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok regisztrálni, am meg nem kérem az okoskodásokat h eredeti vagy nem. Hogyan tudom megcsinálni hogy menjen? Elindítom ikonról, kattolok a multiplayerre melléírva: offline, de nem indítja el.
2012. márc. 14. 14:31
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt írja hogy nem talál szervert vagy ilyesmi.
2012. márc. 14. 14:32
 4/7 Fantaloool ***** válasza:
ha letöltöd a crackel letiltja az internetet csoda hogy Offlineba megy... HA OFFLINE NEM MEGY FEL A NETRE a szeró pedig a neten van... és nem okoskodásból mondom hogy vedd meg... látom nagyon okos lehetsz
2012. márc. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1.Attól hogy nem értek teljesen az AS-hez még lehetek okos.

2.senki sem mondta h okkos vagyok.

3.rájöttem h offline épp ezért kértem segítséget.(amit nem nagyon kaptam meg.)

4. Letöltöttel is lehet multizni.

2012. márc. 14. 16:11
 6/7 botond000 válasza:
egyébként már a neten is max 4000 ért meglehet venni az ac 2 tőt aminek igenis tudtommal van multy ja és nem sokkal kerül többe a revelations se.
2012. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sackboy válasza:

Először is: letöltöttel NEM lehet multizni, úgyhogy pofád lapos, mert te okoskodsz


Másodszor: igen, már lehet venni olcsón az AC 2-őt, de annak nincs multija... Multija a Brotherhoodnak és a Revelationsnak van.


Szóval, csak eredetivel lehet multiplayerezni, a letöltöttel vagy hamisítvánnyal NEM!

2012. okt. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!