Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom ezt eltüntetni a...

Hogyan tudom ezt eltüntetni a firefox-on?

Figyelt kérdés

Kitöröltem magam a facebook-ról. És nem szeretnék többet belépni. Ezért ki akarom törölni a firefox (3.1)-ből mindent, ahova csak a facebook van írva. Előzményekből, cookiek-ból. De legfőképpen ahova az internet címeket kell írni, Ahol a lap újratöltése, megállítás, és a firefox home gombok vannak, az mellett van. (a nevét nemtudom).

Másik böngészőt nem akarok, mert ez a legjobb.


2012. márc. 12. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:

hát én a helyedben úgy csinálnám,hogy ledobnám ezt a ferifoxot,és föltennék egy újat,

és akkor ez így egy tiszta böngi lenne,

2012. márc. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Eszközök/előzmények törlése

Mikor bejön állítsd úgy hogy minden előzményt töröljön. Ha meg a kísértés miatt akarod akkor a gépen le lehet tiltani, hogy a facebook ne jöjjön be egyáltalán egyetlen böngészőben sem.

2012. márc. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kisebb teljesítményű a gépem. A firefox 5-ös, 10-es verziót nem nagyon bírná. Esetleg, ha letörölném a firefox-ot, és frissíteném? Vagyis most angol nyelvű, ezért letöltenék egy magyar nyelvűt.
2012. márc. 12. 18:22
 4/7 A kérdező kommentje:
Facebook letiltását tudom. A cookie-k blokkolását.
2012. márc. 12. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:
a 3-as FF-ot lelehet tölteni magyarul is ,fönt van még sok helyen,én nem küszködnék a helyedben egy angollal
2012. márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. márc. 12. 18:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Futtasd a Ccleanner t semmi nem Marad!!!! Coockik minden SEMMI de SEmmI
2012. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!