Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Profi vágóprogram?

Profi vágóprogram?

Figyelt kérdés
Tud valaki egy ingyenes (vagy törhető) vágóprogramot ajánlani? Régóta keresek, de egy igazán profit se találtam. Mármint úgy értem, amivel esetleg be tudok rakni egy fehér hátteret, vagy bevágni magam a dzsungelbe, stb. Gondolom értitek...

2012. márc. 11. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Kép vagy videó?
2012. márc. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Manesz ***** válasza:
videó vagy kép vágó kellene? mert a képhez ott a paint, csak jól kell tudni használni.
2012. márc. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vágásról beszél, gondolom videó.


Ehhez jó a Sony Vegas, vagy az Adobe Premiere is. Kifejezetten effektekhez az After Effects a jó. Ezek mind professzionális programok és képesek arra amit akarsz. Ha nem megy, nem a program hibája. :)


Képszerkesztéshez ott az ingyenes Paint.NET, GIMP vagy a fizetős Adobe Photoshop.

2012. márc. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aemdae Turion jól írta, jó kis programok. Én személy szerint inkább a Premier Pro-t (After Effectsel, Media Encoderrel) részesítem előnyben a Vegashoz képest.


Ha meg még profibb vágó program kell akkor ott az Edius, vagy Mac-ra a Final Cut.

2012. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Igen, videóvágáshoz kellene, bele se gondoltam, hogy félreértés lehet, bocs... Amúgy Windows a rendszer. Megnézem, mit tudok az ajánlottak közül beszerezni!
2012. márc. 12. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!