Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb zenelejátszó...

Melyik a legjobb zenelejátszó program?

Figyelt kérdés
És tetszik az a funkció a a win media playerben, hogy lerakom a tálcára és ott kicsiben fut tovább...tehát van ilyen másik programban is? De nem csak az ilyen funkciójúak kellenek, mindenki ajánlja a kedvencét!
2009. jún. 9. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Winamp. Egyébként kb. minden zenelejátszó aktív marad attól, hogy lerakod a tálcára.
2009. jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

régebben én is winampot használtam.

de most nemrég álltam át az AIMP-ra, és eddig sokkal jobban bejön.

van benne beépített felvétel rádióból is

2009. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a winamp nekem is bejött.
2009. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Foobar, de igazság szerint meglepő, de a Windows Media Player a Win7-ben kifejezetten jó lett. iPhone miatt meg iTunes is pörög, de azt csak zenehallgatásra nem ajánlom.
2009. jún. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Hát sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy se a WINAMP se a Win Media Player nem jó:S Én is ezeket használom, winampot most is de nem jó a zeneminőség. Nekem egy olyan barátom mondta ezt aki nagyon ad a hangzásra. Yamaha erősítője van 60 rugó plusz 30 ezres hangfalak. Szóval meg lehet hallani rajta. Ő valami pár MB os programot használ. A nevét sajnos nem tudom de a kezelőfelülete olyan kb mint a Total Commanderbe a nézőkének:D De sokkal jobb rajta a zene.
2009. jún. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ceri ***** válasza:

Előzőnek

Nem a VLC player-ről beszélsz???

2009. jún. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó lejátszó az AIMP, és a JetAudio, bár utóbbi sok mást is lejátszik. Régebben Winampot használtam, mert nem ismertem ezeket.
2009. jún. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

JET audio-t ajánlom... nekem 2.1-es berendezésem van:D

és ezzel a lejátszóval jobban adja a mély hangzást mint mondjuk aimp2-vel.. vagy wmp10 vagy wmp11-el!! ugyh sztem az a legjobb:)

Remélem segítettem :)

2010. nov. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
jetAudio a legjobb. :D akármit lejátszik, csak ajánlani tudom.
2011. febr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!