Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tölt a Windows folyton?

Tardis kérdése:

Miért tölt a Windows folyton?

Figyelt kérdés

Az a gond hogy körülbelül 10 másodpercenként pár másodperc erejéig az egér melletti kis ikon mutatja hogy tölt a számítógép. Ez elég idegesítő főleg ha folyamatosan felugrál. Megnéztem feladatkezelőbe, és nincs olyan program ami a procit vagy a memóriát 10 másodpercenként igénybe venné. 2 dolgot vettem észre. Az egyik a vírusirtó (Kaspersky Internet Security 2012) Néha ez csinál ilyeneket, viszont amikor tölt a gép, a Kaspersky csendes, nem keres, nem frissít. A másik: 20-30%ra de csak pár másodpercre az egyik svchost.exe felugrik. Azt viszont ügye hiába zárom be, úgyis megnyílik folyton. van valami Ötletetek?


Előre is köszönöm


2012. márc. 9. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Indexelő szolgáltatást lődd ki a francba, az szokta így dolgoztatni a gépet.
2012. márc. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, közben meg lett a hiba oka. HP nyomtatóm van és a HP printing center ugrált oda és vissza. Nem tudom miért, talán az automatikus beolvasás funkció miatt, de folyamatosan megnyitotta majd bezárta saját magát... most letiltottam automatikusan induló programok közül, szóval most már csend van :)
2012. márc. 9. 22:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja hát igen...

A HP jó nyomtatókat gyárt és POCSÉK szoftvereket és drivereket ad hozzá... XD

2012. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!