Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legszebb asztali...

Melyik a legszebb asztali környezet Linuxra? Nembaj ha gépigényes vagy ha kicsit egyedibb.

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én saját fotót tettem fel háttérképnek, nagyon jól néz ki (tájkép).
2012. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezném hogy téma. ? Menü,ikonok....
2012. márc. 5. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Linux-ban (konkrétan Ubuntu) fent van a gördülő menű, olyan, mint a Chrome böngészőnél. Alul jeleniti meg a megnyitott dokumentumokat stb., de NINCSENEK ikonok. Puritán az Ubuntu, a célszerűség a fontos.

Itt nézegetheted:

[link]

2012. márc. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ubuntu 11.4: néhány ikon itt már van:

[link]

2012. márc. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a KDE asztali környezetet szeretem a legjobban,mert teljesen testre szabható,átalakítható egyszerűen terminál nélkül.Nagyon szép,látványos effektek vannak hozzá És rengeteg ablak,ikon,töltő képernyő témák,dekorációk,háttérképek közül lehet válogatni:


[link]


De a legtöbb KDE kezelőfelületen a megjelenés,téma,háttérkép,gadget beállításoknál közvetlen lehet keresgélni az adatbázisban és egy kattintással telepíteni ami tetszik.Másrészt ezért is szeretem a KDE-t.


Hogy melyik téma a "legszebb" az szubjektív.Kinek ez jön be,kinek az.KDE-re a neon asztal és ikon téma szerintem nagyon szép,csak mivel nincs minden egyes alkalmazásra neon ikon ezért attól függően milyen alkalmazások vannak telepítve,elég felemás megjelenést kölcsönözhet:


Neon KDE asztal:

[link] content/show.php/Neon2012?content=148618


Neon KDE ikon:

[link] content/show.php/Neon+Icon+theme+by+FRUiT?content=111035


Rengeteg szebbnél szebb téma van KDE-re,a legkülönbözőbb stílusokban.Nehéz választani és kijelenteni hogy melyik a legszebb.Kinek melyik tetszik.

2012. márc. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!