Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kezdjek az r00, r01, r02...

Mit kezdjek az r00, r01, r02 . r51 kiterjesztésű fájlokkal?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy játékot, és nem tudom feltelepíteni.

Mellette van egy rar fájl, (amit ha kicsomagolok, nem jeleníti meg.) és egy sfv.. Hogyan tudnám telepíteni?

Előre is köszönöm


2009. jún. 8. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Össze kell őket illeszteni total commandderrel, majd átnevezni .rar -ra.
2009. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem, semmi átnevezés. Le kell tölteni mindet egy mappába, és egy másik mappába kicsomagolni a rar-t. Az r01-től r51-ig tartó részek tartalmazzák a file-t magát, a rar kiterjesztés pedig megmondja a programnak, hogy hogyan kell összeilleszteni őket.

Ha minden egy mappában van (commandert használj) és nem tudod kitömöríteni, akkor más hiba lehet (crc).

2009. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

szedd le a WinRAR-t, és az majd megoldja :) Többiektől meg kérném szépen, hogy ha nem értenek a számítógépekhez, ne adjanak tanácsot.

pontozz le, de ez van.

2009. jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A másodiknak igaza van, annyi, hogy nem mindegy melyikkel kezded a kicsomagolást, ha nem megy a .rar nevezetűvel, próbáld meg a .r00- sal. Ne felejsd el megadni a kibontás helyét!
2009. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Előzőnek: Nem kevés darabolt rar-t bontottam már ki. Megpróbáltam közérthetően megfogalmazni, de ha esetleg elmondod, hogy mi a hiba, akkor beszélgethetünk. Ez a sejtelemes "csak én értek hozzá" jellegű duma nagyon ciki, és még a kérdező se tud meg belőle semmit, csak hogy még egy plusz program majd megoldja. És ha a részek nincsenek egy mappában, akkor hogy oldja meg, nagyokos? A lepontozással megvárom, hogy hogyan alakul az én %-om.
2009. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Közben beelőztek, fentit a harmadiknak írtam.
2009. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nemcsak winrarral lehet összeilleszteni a rarokat,hanem pl 7zippel,peazippel,winzippel...Van,amelyik ingyenes,és nem kell crackelni.Eméletileg egyébként tök mindegy,hogy melyik rarral kezded a kinyitást,nagyon ritka,hogy csak az elsővel lehet.Ha nagyon nem megy,akkor ott kérj segítséget,ahonnan letöltötted.Látatlanban kurv@ nehéz bármit is mondani...
2009. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

WinRar 3.80

Innen leszedheted, ez segít, elindítod, megkeresed a .rar fájlt és kicsomagolod:

[link]

2009. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!