Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csak fiú gyerek születik...

Miért csak fiú gyerek születik a sims3-ban?

Figyelt kérdés
Már 5 gyerek született a családomban és mind fiú.Nem tudna nekem adni valaki kódot a lány gyerekhez?
2009. jún. 8. 16:17
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám viszont csak a sims 2 ben igaz hogyha fiúval lányra akkor fiú ha lánnyal fiúra akkor lány mert én mindíg a lánnyal kattintottam a fiúra és öt fiám van
2010. aug. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Nekem meg az a baj h. folyton lányok jönnek, de am. ha előre kíváncsi vagy rá akk. keress meg egy min. 7es vagy 8as szintű orvost és kérd meg h. vizsgálja meg h. milyen ne,ű gyereked lesz:D
2011. márc. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Big@ válasza:

ááá akkor én már felfogtam hogy miért van annyi fiú babám :)

reggelire almás palacsintát csináltam mindig neki :P

2011. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Etess a csajjal sok dinnyét
2011. jún. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 szederkebabyy válasza:

Sziasztok !

Az lenne a kérdésem, hogyha meg akarom állapítani szülés előtt a gyerek nemét akkor van kórház és meg tudják állapítani vagy csak ha a családban van orvos ő tudja ???

Nekem sajnos még nincs meg a játék de hamarosan meg lesz és nagyon érdekelne.És ha csak a házban lévő orvos tudja megállapítani akkor hányas szintűnek kell lennie az állásának ???

Nagyon szépen köszönöm annak aki elolvasta és válaszolt rá: :D :D :D

2012. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Hellotok. A gyümölcs az nagyon jol bevált modszer. Nekem lett egy kislány és mikor már alapsulis volt,kint jatszott a kertben es agyoncsapta öt egy meteor.Nemtudom,ti mar talalkoztatok ilyennel?
2012. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 szederkebabyy válasza:
igen én már találkoztam ilyennel. sajnos megesik :( :( :( ezekre a meteorokra nagyon kell vigyázni . nehogy a simnek baja legyen. nekem is esett már le meteor és a nagyon nagy kertemet az egészet szétrombolta. nem elég hogy megöli a simeket még a munkámat is tönkre teszi. :( egyik barátnőmnek a kiscsikóját ölte meg :(
2012. júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Encykehh válasza:
Nekem egyből lány lett, részben azért, mert mindkét szülő lányt akart, részben azért, mert sokat nézte magát a tükörben, és sokat pihent! ;)
2013. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 tamiiihxdd válasza:
Ha lányt akartok, akkor a nő kezdeményezze a nemzést és pihenjetek állandóan a nővel, vagy mennyetek el masszázs szalonba meg ilyenek. Ha fiút akkor a férfi kezdeményezzen, és sportoljatok a nővel, szal ne pihenjetek, de azért ne vigyétek túlzásba.. Remélem sokat segítettem. Írjatok ha igen :D
2013. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Hát vagy "mákod van" vagy pedig...: Barátnőmnek meg van a Sims4 és állítólag lehet benne olyan hiba hogy csak fiú vagy lány gyerekek születnek. Lehet hogy ez Sims3-ra is vonatkozhat...
2015. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!