Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csak fiú gyerek születik...

Miért csak fiú gyerek születik a sims3-ban?

Figyelt kérdés
Már 5 gyerek született a családomban és mind fiú.Nem tudna nekem adni valaki kódot a lány gyerekhez?
2009. jún. 8. 16:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Jaj, nekem is állandóan fiúk jönnek. :S

Örökbe fogadtam, akkor lehet választani, hogy lány vagy fiú legyen. Igaz, úgy bármilyen bőrszínű lehet, ha az zavaró neked.

2009. jún. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
45%
Érdekes nekem egyből lányom lett.
2009. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%
nekem is az elsők eddig mindig fiúk voltak. uána az egyiknél már a 2. lány lett :S
2009. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
nekem is csak fiúk jönnek :)
2009. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nekem ma született egy és már kb. 6. baba és FIÚ :) Szerintem majd lesznek lányok is.
2009. aug. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:

Hellotok!


Nekem meg az a problémám, hogy az eddig született 6 gyerek mindegyike lány lett :(

Valahol azt olvastam, hogy a terhesség alatt fogyasztott gyümölcsökkel befolyásolni lehet a leendő gyerek nemét (dinnye - lány, alma - fiú).

2009. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre ikerlányaim lettek...
2009. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Ha lányt akarsz hogy legyen egyen a simed sok dinyét (jaa és az almát felejtse el és az olyan ételeket)
2010. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
54%
Egyszer egy oldalon azt olvastam, hogy közvetlenül a szülés előtt el kell menteni a játékot és mindig újraindítjuk a játékot és akkor olyan nemű lesz amilyet szeretnénk na és én lany ikreket akartam és elsőra azok is lettek csak 3-as és az egyik ilyen nem is baba kinézetű valami volt hanem egy lapos ruha és meg akartam ölni azután elvették mindet és akkor az lett hogy újraindítottam a játékot és fiúk lettek és azóta vagy 100x újraindítottam és mindig fiúk születnek :(
2010. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Állítólag, ha a nővel kattintunk a férfi sim-re akkor fiú lesz, ha pedig a férfival a nőre, akkor lány. :) A dinnye és alma megoldás is jó. :)
2010. júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!