Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-en hogy lehet...

Windows 7-en hogy lehet átállítani hogy a /D: lemezegységet használja alapértelmezett tárolási helynek?

Figyelt kérdés
Két lemezegység van: C:,D:. Most a C: az alapértelmezett memória ami csak 29GB-os és tele van, a D: pedig 240GB-os és üres. Hogyan lehet beállítani alapértelmezett tárolási helyként?
2012. márc. 1. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
240 gigás? Azt hogy?
2012. márc. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tegnap este telóról írtam ezt a kérdést és nem volt már bekapcsolva a gép és nem tudtam már megnézni hogy mennyi is a memória. Ma reggel már megnéztem hogy nem 240 hanem 124GB-os. Elnézést kérek az elírásért!!
2012. márc. 2. 09:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha bármit feltelepítesz, akkor rákérdez, hogy hova tegye. Akkor kell a "C" helyett a "D"-t megadni és oda települ. Itt nincs olyan, hogy alapértelmezett telepítési partíció, azt minden esetben te adod meg...
2012. márc. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vannak rendszerváltozók, amik meghatározzák, hogy hol legyen az alapértelmezett temp, dokumentumok, ilyesmi.
2012. márc. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Temp mappa ideiglenes fájlok helye, aminek nagy része használat után törlődik. Amitől igazán meg tud telni egy partíció az a feltelepített programok és a netről letöltött cuccok miatt van. A telepített programoknak nincs alapértelmezett helye, a netről letöltött cuccokat meg megint te állítod be, hogy hova töltse le. Ezt meg a böngésződben állítod be...
2012. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi a válaszokat!!! Már sikerült egy programot oda telepíteni végre.
2012. márc. 6. 20:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Jah persze, törlődik. :D

Unokatesóm is elhívott, hogy mitől van tele a gépe, a tempben csak körülbelül 800.000 fájl volt, kb. 10 giga.

2012. márc. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: mondd meg az unokatesódnak hogy le kell töltenie különböző tisztító programokat, így nem lesz tele a gépe a rengeteg fölösleges fájlal!
2012. márc. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
felesleges neki minden szó
2012. márc. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
pedig az lenne a megoldás
2012. márc. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!