Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért van az hogy a HD videónál...

Mért van az hogy a HD videónál elcsúszik a hang a képtől? (Több lent)

Figyelt kérdés
PL a VLC playernél is elkezdem nézni a videót és elcsúszik a hang a képtől amint beletekerek abban a pillanatban jó és fokozatosan előrébb jár a hang.Ha kiírom DVD-re az segíthet?

2012. márc. 1. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
már miért segítene? valószínűleg alapból szarul konvertálták át magasabb minőségre vagy ha dvd ről szedték le dvd decripternél elbasztak valami beállítást ha késik a hang vagy a kép és nem jó ugyebár a film akkor helyedben leszednék egy másik normális releaset.
2012. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Torrentről szedtem és senkinek sem csúszik.(a kommentek alapján)


És minden HD videónál csúszik a kép.

2012. márc. 1. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én azt mondom egy DVD-t megér a dolog. Szerintem elképzelhető, hogy úgy nem fog szaggatni. Nameg legalább te is megtudod, hogy úgy jó-e (azért majd írd le mi lett) :D Viszont lehet csak egy jó codec pack kellene a gépre. Mondjuk K-Lite Codec Pack :)
2012. márc. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyenge a gép hozzá. A hangot le tudja játszani valós időben, a képet lassabban, ezért elcsúsznak egymástól. Esetleg nézd át a beállításokat/videó/ a lejátszóban, ha be van kapcsolva valami képmódosító funkció /fényerő, kontraszt, bármi/ azt kapcsold ki, hátha csökken a processzorterhelés. Próbálkozhatsz más lejátszóval is.

A dvd-re írást nem értem. Az nem segít semmit. Esetleg, ha úgy gondoltad, hogy átkonvertálod dvd videó lemezzé. De akkor meg már nem lesz HD,ugye.

2012. márc. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Segíthet, ha úgy gondolja, hogy kiírja mondjuk Aviban, és egy asztali dvd lejátszón lejátsza.
2012. márc. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!