Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy jutok el a csökkentett...

Hogy jutok el a csökkentett mód indításhoz?

Figyelt kérdés
Laptopomon szeretném az Avast-ot letörölni,amihez ugye csökkentett mód kell.F2-vel bejutok a Biosba,de utána hova tovább?
2012. márc. 1. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Biosban sehol, a rendszer betöltőképernyője előtt nyomkodd az F8-at
2012. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nyomom ezerrel,de sajna nem csinál semmit :( Már 2 napja ezzel kínlódok,a neten olvastam ha F8-al nem jutok a csökk.módho,akkor a biosban válasszam ki azt a meghajtót,ahonnan eleve bootol,és ott nyomkodjam az F8-at.Csak én nem merem :)
2012. márc. 1. 21:13
 3/5 waland ***** válasza:

most nagyon durva módszert írok, de nyugodtan csináld meg :)

Miután betöltött a Windows, és már nem tölt semmi, nyomd meg a resetet :). Figyeld meg, nyomkodás nélkül lesz választómenüd.

2012. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Laptopon hol a reset?Nekem csak indító gomb van :(
2012. márc. 1. 21:36
 5/5 waland ***** válasza:
Bocs, nem vettem észre, hogy laptop. Elvileg hosszan nyomd a kikapcsológombot, kb 8 mp.-ig. akkor azonnal leáll, de nem rendes leállással, hanem mintha megszakadt volna az áram. Legvégső esetben kiveszed az aksit, de ezt viszont már nem ajánlom, mert nem egészséges.
2012. márc. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!