Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kérnék egy linket, ami nem...

Kérnék egy linket, ami nem vírusos egy iso burnerhez?

Figyelt kérdés
lehetőleg alcohol 120, mert a daemon tools-t a futtatás után egyszerűen nem tudom már leállítani. Nem lehet kikapcsolni, vagy én vagyok hülye?

2012. febr. 26. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:

A Daemon Tools nem lemezkép írásra való, hanem elsősorban egy virtuális lemezmeghajtó. Egyébként az ImgBurn jóbarátod. Ingyenes és pont a lemezírás a célja. Az Alcohol 120% pedig fizetős program. Ha csak lemezképeket írsz és nincs kifejezett szükséged rá, az ImgBurn bőven elég.

[link]

Van hozzá magyar nyelvi fájl is az oldalon.

2012. febr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
+1 Az IMGBurnnek.
2012. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ohh, ezek szerint nem jól fogalmaztam, nekem pont, hogy virtuális meghajtó kell, és a daemon tools jó is arra, amire kell, de egyfolytában fut, és ez idegesít
2012. febr. 26. 18:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindegyik futni fog szolgáltatásként. :) Az alcohol szolgáltatása is fut a háttérben, csak nem látod a tálcaikont. :)

Egyébként persze, hogy félreértettelek. ISO Burnert írtál. Burn = lemezírás (esetükben, amúgy égés, de mindegy :D)

2012. febr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jogos, teljes mértékig!Ott a pont!Igen, tudom, hogy háttérben fut még akkor is, ha nem látom a kis ikonok közt, de mégis, ha felinstallálom a daemon tools-t egy pár nap múlva látványosan belassul a gépem, majd ha letörlöm egyből visszagyorsul...

Magyarázat?Mert nekem nincs rá logikus:(

2012. febr. 27. 02:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Elég fura lenne, ha csak pár nap múlva lassítana be és nem egyből az elején szerintem. Nem arról lehet szó, hogy bemountolva marad egy-egy lemezkép?
2012. febr. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Magyarázat?"


Mert végignyomkodod a telepítőt, hogy next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, és telepíted vele a sok spyware szart is.

2012. febr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak?Uninstall, majd telepítsem fel úgy, hogy végigpásztázom az egészet?
2012. febr. 27. 14:55
 9/9 A kérdező kommentje:
És valószínűleg,hogy mountolva marad, de hiába nyitom meg a daemon tools és törlöm a lemezképfájlt, mégis ha az intézőben nézem, egyértelműen kiírja, hogy mi is van/volt bemountolva!Hogy csináljam?
2012. febr. 27. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!