Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy olyan program a...

Van egy olyan program a gépemen h. yontoo 1.10. 02, ez mire való? Szükséges h a gépemen legyen v. kitörölhetem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

bármit kitörölhetsz a saját gépedről,

ezt is,

2012. febr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a progi egy kémrobot-vírus kezelő progi ami erőszakosan telepűl a gépedre és a legtöbb vírusírtó virusnak látja.Ha nem szándékosan telepítetted leszedheted.Programok telepítésénél jobban figyelj oda a kis pipákra mert rendszeresen társítva van egy rakás(szemét)progi amit nem biztos hogy telepíteni akarsz.
2012. febr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oké, köszi:D
2012. febr. 26. 16:11
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Ezt jobb, ha letörlöd! Ez vírus!! (!!)
2012. márc. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Ez nem vírus le lehet vele tölteni a youtube-ról zenét aki nem hiszi az nézze meg: [link]
2012. dec. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Trükkös dolog ez a yontoo, nekem is fenn volt a gépemen. Aztán amikor le akartam szedni, olyanokat írt ki, hogy jól gondoljam meg, mert ha leszedem akkor mi minden nem fog működni a gépemen. Aztán leszedtem és azóta is vígan működik a gépem.


Szerintem irtsátok az ilyen szarokat és egyrészt figyeljétek telepítés során, hogy mi van automatikusan kipipálva, mert általában a normál programok installálása mellett csúsznak be az ilyen sunyi programok (nem vesszük észre pl. hogy az Ask toolbar ki volt jelölve). Ha pedig törölni akarjátok az ilyeneket és "fenyegetőzik", hogy mi minden nem fog működni a gépeteken, akkor ne higgyetek neki...

2013. febr. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!