Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit jelent fájl kicsomagolásán...

Mit jelent fájl kicsomagolásánál az alábbi hibaüzenet?

Figyelt kérdés

"Warning: skipping "fájlneve.exe". The general purpose fflags stored in the local header for this file are not the same as the general purpose flags stored in the central header."


Ez, amikor ráklikkelek a winzipp-ben (indítanám a telepítést) akkor írja ki, és már nagyon sok helyről próbáltam letölteni a programot, korábban használtam is, csak újra kellett telepíteni a gépem, és azóta nem tudom feltenni. Mit jelent a hiba üzenet és mit kell csinálnom.

Ha valaki tudja a megoldást, akkor olyan félig szőke nősen magyarázza el, jó? :) Köszi.

33/N (világosbarna)


2012. febr. 25. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Winzip helyett inkább próbáld meg WinRAR-ral vagy 7zip-pel kitömöríteni.
2012. febr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, pont arra gondoltam én is, h újratelepítem a WinZipet, de akkor megpróbálom a másik 2-vel. :)
2012. febr. 25. 15:01
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudnám megismételni, de sikerült. Azt hiszem nem is használtam hozzá az általad javasolt programokat. :D
2012. febr. 25. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!