Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom feltenni az xp-t...

Nem tudom feltenni az xp-t mit tegyek?

Figyelt kérdés

szerintem megtudnám csinálni hogy újra rakom a gépet de abba már nem merek belefogni hogy most vista van fent (sp1 home basic) és valahogy az xp-t feltegyem (sp3)

az a helyzet hogy nem tudom letörölni a vistát

ha valaki linket add meg ne legyen videós mert nem jó a hang a gépen

szóval az kell hogy hogy kell letörölni a vistát utánna feltenni az xp-t


2009. jún. 6. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb. 10 kérdéssel kellene csak visszaolvasni. Ime a megoldás: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..
2009. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ja

csak az a gond hogy azt a kérdést is én tettem fel csak az nem volt jó nekem és valami más megoldás után keresgéltem de nem találtam ezért raktam fel újból és egy kicsit több infóval

(milyen furcsa lenne ha özönlenének egymásután az ugyanolyan kérdések más felhasználóktól hmmmmm?????)

2009. jún. 6. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:
2009. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vistáról nem lehet vissza csinálni(bonyulultan lehet de nem tom h h) upradge-elni xp-re, szal új telepítés kel..
2009. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!