Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv el indítom a játékot be...

Mate49 kérdése:

Üdv el indítom a játékot be jön a 2 intro és amikor be jön a kép hogy már vinné a menübe ki lép az egészből és nem is ki semmit se! Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen géped van és milyen játékot tolnál rajta,milyen op rendszered van?
2012. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát a Gta San anderas-ról lenne szó Windows XP van rá telepítve!
2012. febr. 22. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:
milyen gépen tolnád? a gta-k amugy is betegesek...betegesek ha nem jó az egyik driver vagy valami olyan progi fut a háttérben amit ő " nem szeret"
2012. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hogy lenne ilyen program a háttérbe. Milyen gépen tolnám nem is tudom azért az ennyém se ros za GTA Vice City simán megy rajta de Ez be jön a képig és ki kapcsol nem is ír ki semmit meg semmi seazért nem 1 nagyon model degy középkategóriás gépen!
2012. febr. 22. 19:50
 5/7 A kérdező kommentje:

Hogy modnjam

-Call of duty 1

-Star wars batefilled 1-2

-Lego Star Wras 1-2 így ezek amik futnak is rajta!

2012. febr. 22. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:
az okés...én a ramod mennyiségét szteném tudni,milyen vga-d van,és milyen procid?
2012. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

intel(R) celeron(R)CPU


215@


1.33GHZ


480mb ram!

Nagyából ennyi ami meg tudtam nézni!

2012. febr. 22. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!