Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Függ a programtól, hogy...

Függ a programtól, hogy milyen minőségű lesz a hangom miután felveszem? Ha nem is azért ajánlanátok egy párat? =)

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Értem a kérdésed, de pontatlan.A hangfelvétel minősége függ a hangkártyádtól, a mikrofontól, hogy hány bit-en és hány kHz-en rögzíted, és a bemeneti eszközöktől /pl. kábelek, keverő/

Minden zeneszerkesztő proginak van egy "gyári" karakterisztikája, ill. nem is a proginak, hanem az általa használt effecteknek, softvereknek. Szóval a program igazából ott "kezd el" belepiszkálni a felvételedbe, amikor pl. optimalizálod a felvett sávodat -processor normalize- , illetve elkezded keverni az anyagot.

Én a Cubase SX3-at használom, bonyolult, de megszerettem, meg ott van még Adobe Audition, bár ez inkább utómunkálatokra jó, nem felvétel készítéshez.

2009. jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ remélem tudok vele mit kezdeni XD
2009. jún. 5. 18:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak ügyesen!

Milyen cuccal dolgozol?

2009. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!