Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop probléma. Ctrl+L...

Photoshop probléma. Ctrl+L bill. kombinációval mást csinál, mint amit kellene. Mit csináljak ezzel? (Lent)

Figyelt kérdés

Kép retusálás videót próbáltam megcsinálni. Por és karcok szűrőt, gauss-életlenítés szűrőt betettem egy új rétegre, rétegmaszkot csináltam- ahogy a videóban mutatta.

Ezután azt írta, a rétegmaszkra kattintva integráljam

Ctrl+ L kombinációval. És itt van a gond,mert a videóban előjött a régi, éles kép, nekem meg maradt a homályos, és egy ilyen ablakot hozott ki:


[link]


Következő lépés az lenne, hogy fehér ecsettel egyszerűen tisztítsam meg az arcát,de ezt már nem tudom megcsinálni,mert nem reagál semmire, hiába húzogatom az ecsetet. És továbbra is homályos marad.


2012. febr. 20. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet a leírás rossz, vagy félrenézted (az i és l hasonlósága miatt)


CTRL+L a Levels (Szintek)

CTRL+SHIFT+I az Invert (Invertálás)

2012. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,tényleg Ctrl+i a kombináció. Köszönöm!:)
2012. febr. 20. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!