Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Utorrent 3.1.2 hogy kell?

Utorrent 3.1.2 hogy kell?

Figyelt kérdés
hogy kell kiválasztani fájlokat,szóval úgy értem,hogy van egy fájl,vegyünk egy filmet és ott van nfo meg sample meg minden féle és hol tudom rögtön kiválasztani,hogy nekem csak a film kell? csak mert kib*szott szar és nem értem hogy kell-.- (vagyis ott allul találtam valamit,hogy rámegyek és simán kitörlöm ami nem kell,de van olyan torrent fájlom is,amiben több mint 100film van, és akkor ott egyenként törölgessem ki,ami nem kell? hogy gondolta ezt a fejlesztője?-.-)
2012. febr. 17. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:

"csak mert kib*szott szar és nem értem hogy kell"

Akkor írj jobbat!


A problémához szólva: amikor hozzáadod a .torrent fájlokat, előjön egy ablak, hogy hova szeretnéd letölteni, meg egy rakás beállítás, ott kiveszed a pipát azok a fájlok elől, amikre nincs szükséged és úgy indítod el a letöltést.

2012. febr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fejlesztője úgy gondolta, hogy használni fogja a felhasználó a szükséges funkciókat.

Például a torrent hozzáadása előtt rákattint arra, hogy "Egyiket sem", aztán kipipálja azokat, amire szüksége van.

A gondolatolvasó funkció még csak kísérleti stádiumban van.......:)

2012. febr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de épp azaz a problémám,hogy nem nyit meg semmien ablakot,ahol kiválaszthatnám,mint régen...
2012. febr. 17. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézz szét az UI beállítások között, ha minden igaz, ott kell valamit beállítani (nálam így néz ki és rákérdez indításkor: [link] ).
2012. febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszii,most már nálam is jó:)
2012. febr. 17. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!