Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mikor újúl a Google Earthon a...

Mikor újúl a Google Earthon a kép a földről?

Figyelt kérdés
Google Earthon mikoronta újítsák a képeket? Mert én több mint 1 éve ugyan azt látom! És ha esetleg tudtok valami jobbat a Google Earthnál akkor leírnátok a nevét?! Előre is kössz!!
2009. jún. 2. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Szintem nem nagyon fog újulni már, mivel átállt a google a GoogleMaps-ra, ami interneten érhető el.

Szerintem nézd meg ott! googlemaps.com

2009. jún. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az Earth-on is újul a térkép, de nem egyszerre az egész hanem csak bizonyos részei, amikről készült újabb nagyobb felbontású kép.

A baloldali menüben legalul meg is lehet nézni, hogy mik az újak, csak most nem jut eszembe a menü neve, megnézni meg nem tudom. De ott megtalálod talán térkép adatok vagy hasonló név alatt, ha magyar Earth-od van.

2009. jún. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kössz nekdtek! próbáltam a googlemaps.comot én is meg láttam az earthon is az újításokat. csak kiváncsi voltam (mag még mindig az vagyok) hogy mikor újúl meg a kép mert a házamnál még mindig az a kép van! :D de kössz hogy segitettetek azért nem sokat tudtam!
2009. jún. 4. 10:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Idén szerintetek ujulni fog?
2010. jan. 1. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!