Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sfc_os. Dll Probléma! Nagy a...

Sfc_os. Dll Probléma! Nagy a baj, ha nem működik?

Figyelt kérdés

A gépem bebootolás után(még mielőtt nem hozzná be az asztalt stb...) Azt a hiba üzenetet adja be ,hogy :

sfc_os.dll nem kompatibilis, a program újratelepítése megoldhatja a problémát .


Na most tudni kell ,hogy nekem volt fenn Vipre vírusírtó. Amikor ezt az üzenetet kihozta,akkor a Vipre bedöglött...

Olvastam ezen az oldalon egy ezzel kapcsolatos kérdést,de éppen ezért teszem fel újból a kérdést,hogy biztos legyek benne ,hogy jól cselekszem,ha a másik kérdésnél kiírt válasz alapján csinálom a dolgokat,mert hogy nem szeretném szétbarmolni a Windowst !


Nagyon hálás lennék,ha tudnátok segíteni !


Ui: Az esetleges helyesírási hibákat sajnálom,de nagyon sűrgős volt,és szerintem így is elég érthető voltam !



2012. febr. 11. 10:55
 1/2 A kérdező kommentje:

Itt a másik oldal,ami alapján csinálnám a dolgokat. Erősítsétek meg ha jó,mert vírust nagyon nem szeretnék bekapni !

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..

2012. febr. 11. 10:58
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyébként a Vipre-t azóta letöröltem,aztán újra telepítettem,de amikor elakartam indítani akkor ugyanezt a hibaüzenetet hozta be. Úgyhogy azóta letöröltem véglegesen.

De még így is behozza .

2012. febr. 11. 11:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!