Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Iphone boot loader?

Iphone boot loader?

Figyelt kérdés
Iphonera szeretnék ubuntut(vagy más linuxot)rakni.Találtam is egy bootloadert(openiboot)de az nem támogatja az én iphoneom.Van más bootloader iphonehoz?Vagy más ötlet linux felrakásához?

2012. febr. 11. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért akarsz iphone-ra linuxot tenni? Az az apple oprendszerére van tervezve, az fut rajta jól. Ha linuxos telefont akarsz, akkor szerezz be egy android-osat, ugyanis az android egy linux alapú rendszer.


Azzal, hogy az iphone-ra felrakod, csak azt éred el, hogy egy rosszul futó linux lesz rajta.

2012. febr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy az android linux alapu,de én gyakorlatilag egy mobil "számitogépet" szeretnék :D egyébként ha ubuntu nem is,de pl damnsmalllinux vagy slitaz linux futna rendesen (szerintem).Szoval van ötleted a bootolásra?
2012. febr. 11. 11:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk nem ilyen "egyszerű", de nem lehetetlen, inkább ezeket olvasgasd:

[link]

[link]

2012. febr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!