Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » I Pad2 segítesz?

I Pad2 segítesz?

Figyelt kérdés
Valaki elmagyaráznál nekem hogy mi is valójabon a jailbreak meg hogy hogy kell használni ? Meg asztis hogy van tobb fajta jailbreak is melyiket használjom ?
2012. febr. 9. 21:42
 1/4 anonim válasza:

Hali!


Lényegében annyit tesz a jailbreak hogy feltöröd az ipad operációs rendszerét. Hogy ennek mik az előnyei és hátrányai?

Bármelyik appot letudod ingyen tölteni( ugyanolyan mintha app storeból vetted volna)

hátránya: ha észreveszek hogy törött akkor elmegy a garancia, illetve az innen letöltőtt programok tartalmaznak egy kis rizikót hogy elrontsák az ipadet( de ilyet én nem tapasztaltam)

2012. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2012. febr. 11. 11:04
 3/4 A kérdező kommentje:
de honan töltöm le app store rol ? :o
2012. febr. 11. 12:50
 4/4 anonim ***** válasza:
A törött appokat netről innen onnan tudod lehúzni és bettenni iTunesba mintha csak zenével csinálnád, majd szinkronizálod. A másik lehetőség, hogy a jailbreakelésnél felkerül egy Cydia nevű alkalmazás ami hasonlóan működik mint az Appstore, csak persze nem hivatalos appekkel. (ezek lehetnek bugosak) és innen felteszed az Installous nevű appet ami szintén úgy működik mint az Appsore és innen egyből a telefonra tudod letölteni a hivatalos appoakat amik már eleve crackelve vannak.
2012. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!