Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy telepítsem az Avira...

Hogy telepítsem az Avira Antivir Personal vírusírtót?

Figyelt kérdés

bizonyos okok miatt 2 hónapja szervízbe került a gépem.rárakták ezt az Avira vírusirtót...de azt hiszem lejárhatott,mert semmire se reagált,nem lehetett frissíteni,az ikonja is inaktív lett.


most újra akarom telepíteni,-az előzőt letöröltem-(persze a netes ingyenes verziót,de hol valami kódot kér,hol meg az összes adatomat...(név,cím stb..)


nem mertem megadni az adataimat,mert nem értem miért kéri ha ingyenes próbaverzió...a szervízben is felrakták a gépre pedig semmilyen adatot nem adtam meg...


adjam meg az adataimat?de ugye biztos h. ez ingyenes?


bocs ha nagyon értetlenkedek,de nem akarok felelőtlenül mindenfélét letölteni..:(


2009. jún. 2. 14:50
 1/3 A kérdező kommentje:

ezt írja ahol az adataimat kéri:


free antivirus licence wizard--registration..de miért kell regisztrálnom?más vírusirtót is töltöttem már le így és sose kellett vele semmit csinálni...

2009. jún. 2. 14:55
 2/3 A kérdező kommentje:

meg ilyet is kiír:


yes I would like to register as a user of avira antivir personal-free antivirus


előtte van egy négyzet szóval ha akarom bejelölöm ezt ha akarom nem..de ha nem kötelező akkor mi értelme van annak h.kiadjam az adatokat????????,

2009. jún. 2. 14:59
 3/3 A kérdező kommentje:
végül telepítettem,de semmire se reagál a program. a control centerbe se tudok belépni,az asztalon levő ikon nem reagál.mi lehet a baj??
2009. jún. 2. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!