Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DVD formátumból milyen program...

DVD formátumból milyen programmal lehet EGY DARAB avit vagy mp4-et csinálni?

Figyelt kérdés
Tehát ne milliónyi fájl legyen belőle hanem egy, mintha a dvd-t játszanám le. Format factory is egyenként konvertálja, és lesz milliónyi fájlom, nem?
2012. febr. 8. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Írd be Google-be, hogy dvd2avi vagy dvd2mp4, és válogass az ezer eredmény közül. Mondjuk én ha DVD-ből mp4-et akarnék csinálni, akkor a Nero Recode progit használnám, mert nagyon könnyen használható, jó minőségben konvertál, és tud szabvány AVC-t is csinálni, meg még sok egyébfajtát is.
2012. febr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Any DVD Converter
2012. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dvd videóból nem a különálló vob-okat kell konvertálni FormatFactory-val mindent avi-ba, hanem ROM Eszöz/Dvd>videó fájlba...itt megadod a mappát (video_ts-t) és nem lesz külön darabokban a filmed.
2012. febr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem úgy kéne ahogy az utolsó írja, de egyszerűen kiválasztom hogy mappa, betallózom, mindent l csinálok irja is egy másodpercig hogy betöltés, de nem lehet rákattintani a konvertálás ombra. Hogy rohadjon meg az összes program, milliónyi fos, eggyel nem lehet semmit megcsinálni.. pffffff
2012. febr. 9. 15:22
 6/9 anonim ***** válasza:
A címkét be kell pipálni, majd katt a "konvertáláson", a következő ablakban pedig indítás gomb...
2012. febr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szóval címke pipa!
2012. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a címkénél nem mutat semmit, nincs felsorolva semmi. Lezsedtem egy másik vmi dvd to avi konvertert, az meg hibát irt ki. Pedig lelehet játszani gépen. Ennyit érnekm ezek a konvertálá szarok, olyan ideges vagyok hogy minjárt széttörök valamit, hogy ennyit nem lehet megcsinálni hogy dvd-ból avit csinálja, milliónyi konverter, hülye programozók, használhatatlan bugos szar mint. Azért köszi a segítséget, DE NINCS MIT BEPIPÁLNI, semmilyen cimke, hogy a programaz jóó kva édes anyját hogy bbsznám teherbe :@@@@@@@@@
2012. febr. 10. 16:07
 9/9 anonim ***** válasza:
2012. febr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!