Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám felgyorsitani...

Hogyan tudnám felgyorsitani az idot a Sims 3-ban?

Figyelt kérdés
Letoltottem, minden tokéletesen mukodik, csak a játékban az orát nem tudom felgyorsitani, alapállásban megy az ido, és igy elég unalmas végignézni oket alvás, vagy munka kozben. Tippek?
2009. jún. 1. 13:37
 1/9 anonim válasza:
33%
Mint a 2-ben
2009. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Még meg sem jelent (ejnye neked honnan van meg:).

0-tól 4-ig lehet állítani a sebességet, nem találod ki, hogy milyen gomokkal...

Igen! 0, 1, 2, 3, és 4-es gombokkal!

Vagy a képernyő bal alsó sarkában a [||] [>] [>>] [>>|] gombokkal.

2009. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel neked a teszt verzió van meg, mint nekem is, és mindenkinek aki a netről tölti le.. azoknak több probléma is jelentkezett, mint pl az, hogy hiába nyomkodja a gombokat, nem fog gyorsulni a játék sebessége.
2009. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Teljesen felesleges válaszok nem is tudom, minek érkeznek. Ha már megtisztel valaki azzal, h segiteni probál, legalább motiválja valamiféle segito szándék, ez az oldal EZÉRT VAN. Nyilván tudom milyen gombokkal lehetséges gyorsaságot váltogatni, az érdekelt volna, hogy lehet, ha lehet ezt a bugot semlegesiteni, de ez nyilván kiderult a kérdés elolvasásával. Kioktato, lekicsinylo válaszokat nem kért senki. Meg van bocsátva.


Honnan van meg? Most én is válaszoljak kioktato, lekicsinylo hangnemben?! Nem, kosz. Egyszeru, letoltottem, mint azt a kérdezo pontosan tudja. De gondolom o annyira tartja magát a fogyasztoi társadalom torvényeihez, h szerinte ez megbocsáthatatlan bun és mit képzelek én letolteni báérmit is, és o maga soha nem tenne ilyet. Csunya dolog, érdekelt a játék, fizettem érte reg-dijat ennyi.

2009. jún. 2. 00:45
 5/9 A kérdező kommentje:
3.nak: igen igen, olvastam kulfoldi oldalakon, h sokaknál elofordul ez a probléma a befejezetlen verzio hiányosságaként, de megprobálkoztam, itt hátha kitalált már rá vki vmiféle megoldást-javitást. De azért kosz!
2009. jún. 2. 00:47
 6/9 anonim válasza:
100%
nem értem miért kell így felkapni a vizet.Én is úgy értettem a kérdést, hogy nem tudod hogy hogyan kell felgyorsítani az időt.semmi olyat nem írtál hogy nem működnek a gyorsító gombok vagy a billentyűk...
2009. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok



Nagyon remélem ezt a -pofátlan, sértő és jogtalan- kioktatást nem nekem szántad, ugyanis nem volt a válaszomban semmi lekezelő kifejezés. Feltételezem a többieket is csak a segítő szándék vezérelte.


Egyébként torrent oldalakon már fent van egy bizonyos CrackFix, azt próbáld ki, nekem megszűntek az efféle bugok!

2009. jún. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igy visszaolvasva tényleg kicsit elvetettem a sulykot, bocs, ha sérto voltam, azt hittem egyértelmu voltam a kérdést tekintve, flegmaságot véltem felfedezni az egyik válaszban, pedig utolag tunhettem elég bugyutának, h nem tudom, h kell használni a gombokat. szoval azt hittem, a gombok használatára vonatkozo válasz megint csak valami rosszindulat szuleménye. de télleg bocsi. szar ez a vizsgaidoszaaaaaaak, nekem se simsezni kéne, kossz télleg, aki segiteni akart, nem akartam itt szentbeszédet tartani!udv mindenkinek!
2009. jún. 6. 02:35
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Neten keress rá, le lehet szedni egy teljessé tévő fájlt, mert nem az eredeti volt, amiket le lehetett szedni.

Utána jobb lesz. :)

2009. jún. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!