Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ilyen lassú a Samsung KIES?

|Orfeusz| kérdése:

Miért ilyen lassú a Samsung KIES?

Figyelt kérdés
A Samsung oldaláról töltöttem le, de az indítása kb. 15 percig tart. Ezalatt azt értem, hogy megnyitom a programot, nem látszik semmi belőle (ott az asztal, tudok netezni) de a processzor felét és 1 giga ramot elfoglal. Ezután megjelenik a képernyő közepén a KIES logó és ott is marad amég el nem indul a program. Negyed óra múlva elindul és működik szépen, utána nincs vele gond.
2012. febr. 4. 14:39
 1/1 Organizátor válasza:

Mert .net keretrendszerre épül. Pfuj.

A samsungnak lehetne annyi esze, hogy ha ilyen fasza telefont csinál, akkor a szoftverét nem teszi ki a microsoft ostobaságainak. Arra ott a nokia, wondózos telefonnal, nesze nektek :)

BTW nekem el sem indul a kies, azt írja hogy hibát észlel és leáll. Indulás előtt. Fasza.

De a samsung galaxy egyébként egész jó telefon, csak ajánlani tudom, főleg az SII-t, mert az SIII olyan gagyi műanyagban van mint egy szappantartó :)

2012. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!