Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt hogyan csináljam meg...

Ezt hogyan csináljam meg Outlook 2007-be?

Figyelt kérdés
Tehát EGY fiók van és arról kellene küldeni levelet de úgy hogy 2 gépen lehessen látni. A probléma az, hogy azon a gépen ahonnan küldöm ott látszik a kimenőben, de a másik gépen ott nem látszik:S A bejövő leveleknél működik ott mindkét gépen látszik a levél. Írjátok le hogyan kell köszi

2012. febr. 3. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugy értelmezem, hogy van két géped, mindkettőn Outlook 2007, mindkettő levelezőprogid azonos beállitásokkal bir.


Sehogy nem tudod megcsinálni. Mert az adatbevitelt/levélküldés/ egyszerre csak egy gépen tudod megcsinálni, de a célbaérést /Beérkezett levelek/ mindkét gép outlookjában láthatod, mert mindkettő mutatja/ azaz a program látja/ a postaládádba beérkezőket. De a másik gépen lévő programod nem mutatja a kimenőket. Csak akkor mutatja, ha odafáradsz és leszel szives azon gép outlookjából küldeni leveleket.

2012. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy tipp: ha szolgáltatónál van a fiókod, akkor mindkét outlook-kal IMAP elérést állíts be. (Már ha a szolgáltató támogatja, pl. a gmail úgy tudom igen.)
2012. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké értem , köszi a segítséget sejtettem hogy ez van
2012. febr. 3. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért írtam ezt, mert én is így csinálom otthonról és a munkahelyről.

(15:19 voltam.)

2012. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!