Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hibaüzenetet: probléma merült...

Angyal1 kérdése:

Hibaüzenetet: probléma merült fel a kövezkező indításakor C:\. \Roaming\iasacct1. dll a megadott modul nem található. Hogyan tudnám visszatelepíteni ezt a fájlt a gépre?

Figyelt kérdés
És bármilyen játékot megnyitok, h játszak a gépen pár perc és egyből le is állítja a gépet. Kikapcsol.

2012. febr. 1. 19:58
 1/4 nazguls ***** válasza:

Ez egy rendszertől független fájl . Próbáld meg a játékokat újratelepíteni és egy reg. bejegyjzés ellenőrzést futtatni.

[link]


Vagy nézd meg hogy az automatikus indításban benne van-e ez a folyamat.


start-menü--> futtatás--> msconfig.exe--> automatikus indítás. És ott keresd ki ezt. Ha nem találod akkor a fenti ha igen és nincs kipipálva akkor pipád' ki. Ha ki van pipálva akkor viszont nem tudom mi baj van.

2012. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megkerestem,és ki van pipálva. És nem csak 1 játéknál áll le a gép,hanem bármilyen játékot megnyitok,legyen az kis méretű,vagy nagyobb kiterjedésű...pár perc és leállítja a gépet. Ezt a hibaüzenetet minden bekapcsolásnál írja ki. Tehát mikor bekapcsolom a gépet és feláll az oprendszer,kiírja,ezt a hibaüzenetet. Ezért tudom,csak ehhez kötni azt,h nem tudok játszani a játékokkal. Persze lehet ,h semmi köze nincs hozzá.
2012. febr. 2. 08:29
 3/4 A kérdező kommentje:
Nos futtattama registert és talált is hibát bőven,kijavította. megszünt a probléma,már nincs hibaüzenet a gép indulásakor. Ugyanakkor a játékoknál a probléma nem szűnt meg. Újra is telepítettem,de így is kikapcsol a gép pár perc játék ujtán. Tehát nem az volt a probléma. Nos akkor mi lehet?
2012. febr. 2. 12:08
 4/4 nazguls ***** válasza:
Monitorozd a CPU hőmérsékletet. Lehet hogy a modul+a játék nagyon felforrósítja, (approx.: 70-80C°) és az alaplap levágja a gépet hogy ne olvadjon le.
2013. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!