Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet prc fájlt doc-ra...

Hogyan lehet prc fájlt doc-ra konvertálni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2009. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nekem ezzel a kettővel nem sikerült, viszont ezzel a programmal igen: [link]
2009. okt. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Acrab válasza:

A kérdést újra feltenném:

Tudna valaki mondani egy normális program nevet, ami PDF-be vagy Word-be át teszi ezeket a nyavalyás PRC-ket ?


Köszi előre is, persze egy konkrét letöltési link is jó... :))

, csak ha lehet ne torrent legyen, mert mint ez a piratebay-es történettel is az a baj, hogy oké fent van... de előfordul hogy éveket kell rávárni amíg lejön az az 1 mega.

2011. márc. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tűz Madár válasza:

Felháborodásod, melyet "nyavalyás"-ból kikövetkeztettem, teljesen érthető. A dologra térve: Ez egy végleges konvertált fájlrendszer, amit csak Iphone, E-book, és egyéb nem számítógép alapú rendszerek tudnak olvasni. Mivel nekem ilyenem nincs, és amennyire látom, Jómagad is inkább számítógépen szeretnéd megoldani a dolgot, ez nem a legegyszerűbb. Nem találtam olyan programot, ami teljesen át tudná alakítani. Két programot ismerek, ami közel visz az igazsághoz, de egyik se nagy durranás, viszont ingyenesen letölthető. Sajnos az ékezetes magánhangzókkal egyik sem tud mit kezdeni. Nekem bevált, mert én így is el tudom olvasni, amit akarok, nem tudom, Neked mennyire szempont ez a dolog.

A két program neve: iSilo és ABC Amber Palm Converter

Nincs közük egymáshoz, elég csak az egyiket használnod. Ha problémád lenne a letöltéssel vagy használattal, írj privátban és átküldöm az infókat. Remélem segítettem. Tm.

2011. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Syahon válasza:

Én letöltöttem a pc-mre egy Mobipocket Reader nevű minialkalmazást és ezzel olvasom az ilyen e-book-okat.

Ezzel nem kell átalakítani, simán nyitja mint a word vagy a Acrobat Reader.

Alig pár mega.

Innen leszedheted 1 perc alatt:

[link]

2012. márc. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!