Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám kezelni az...

Hama8 kérdése:

Hogyan tudnám kezelni az X-ray scennert a mobilomon?

Figyelt kérdés
Letöltöttem elindítottam de csak videókat láttam benne semmi mást hogyan tudnám elindítani hogy használhassam?!
2012. jan. 29. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
sehogy..az ilyen programok sz@rok már bocs,ja és töröld le
2012. jan. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
letöröltem csak megkérdeztem mert hogy ha valaki tud nekem választ adni akkor újra fel rakom és megpróbálom.
2012. jan. 29. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:
ezeknek a programoknak épp ez a lényegük h csak egy béna videót játszol le vele...vagyis ha elindítod a videót, akk a videó mozgása és helye szerint kell neked is a telefonodat mozgatnod h "hatásosnak tűnjön". bár ezt csak a fogyatékosok veszik be....
2012. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miről is van szó? X-ray scanner, ami egy röntgenfelvételt próbál elhitetni a nézővel? Mert abban csak a videó van, aminél a lejátszóablakon látható részeken kell a videóval együtt a telefont mozgatni. Ennyit tud.
2012. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek ez tényleg egy béna rendszer nem tom kitalálhatta ki de biztos fogyatékos volt szóval mindenkinek köszsönöm a válaszát
2012. jan. 31. 12:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!