Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsem fel a...

Hogyan telepítsem fel a Diablo játékot?

Figyelt kérdés

Torrentről letöltöttem a Diablo 2 nevű játékot. Két féleképpen volt feltöltve, ISO és RIP game, én az ISO-t töltöttem le. Le is jött, de egyszerüen nem tudom hogyan kell feltelepíteni. Több mappa is van a letöltésben, és tök mindegy melyik file-t akarom daemonnal bemountolni, nem történik semmi. Daemonba ráadásul alul az All image kiírásról átt kell állítanom All files-ra ahhoz hogy egyáltalán lássam a file-okat. Hogy lássátok ti is mit látok én, feltettem képfeltöltésre:

[link]


Segítsetek kérlek, mit rontok el vajon!


2009. máj. 30. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit sem rontottál el, csak még nem kaptad emg a bemountolandó fájlokat. Total Commanderrel nyisd meg a mappákat és azokban a .001 fájlt. Ezekben van a képfájl, amit be kell mountolni. Másold ki őket egy mappába. Ez egy sima kicsomagolás lesz, ha kész, törölheted a .001-0xx fájlokat. Először az alapjátékot tedd fel, válaszd a full installt. Ha feltetted a kiegészítőt is, akkor a játék mappájába (alapból c:\program files\diabloii\) másold be az összes lemezről a .mpq fájlokat. Ha crackelted is, akkor ez után nem fog lemezt kérni sehol sem. Ha nem másolod fel a .mpq-kat, csak crackeled, akkor kelleni fog a képfájl a futtatáshoz.
2009. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincsnek .001 fájlok TC-vel! :(
2009. jún. 14. 16:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!