Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Movie Makerrel tegnap...

Windows Movie Makerrel tegnap csináltam egy videót. Miért nem akarja megnyitni?

Figyelt kérdés

Projektként van még csak elmentve és nem akarja megnyitni. Azt írja, hogy nincs implementálva engem meg az agybaj kerülget. xd Hogyan lehet ezt kijavítani?

Vagy most újra kell csinálnom az egészet? Nem kis munka volt vele. :(


Köszi a válaszokat!


2012. jan. 29. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs implementálva => nem készítetted el ott helyben azonnal.


sajnálom.

2012. jan. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De jó xd Akkor kénytelen leszek még egyszer neki futni. xd


Köszi! Ment a zöld kéz.

2012. jan. 29. 13:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak halkan mondom: nem egy megbízható program a wmmaker. Érdemesebb lenne valami alternatívát keresni. Van számtalan ingyenes is, ami messze túlszárnyalta már a windowsét.
2012. jan. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 legendavagyok01 ***** válasza:
Az összes videó/hang/kép vagy amit használtál, ugyanazon az elérési úton található, mint a project készítésekor? Mert akkor menni kéne. Ha pl. esetleg pendrive-ról is volt valami, akkor az is kell (ugyanazon a betűjelen).
2012. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, ott van minden mégsem megy. Valaki írta, hogy alternatívát keressek. Igen én is erre gondoltam újra csinálom, de egy másik programmal. Többet ezzel a movie makerrel nem dolgozom ez egy f.s.


Köszi mindenkinek mentek a zöld kezek. :)

2012. jan. 29. 14:58
 6/6 A kérdező kommentje:

GiliSoft Slideshow Movie Creator Pro 1.5-el dolgozom, remélem ez már normálisan fog működni. :D S nem hal meg az utolsó utáni pillanatban. :)


Köszi mindenkinek még1x. :)

2012. jan. 29. 15:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!