Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecrafton mi baj történt?

Minecrafton mi baj történt?

Figyelt kérdés
Játszottam szerveren, egyszer lefagy a játék. Kikapcsoltam, majd újra akartam csatlakozni. Kiírja, hogy logging in, majd villan egyet az ablak fehéren, és az ablak fekete lesz. Semmit sem csinál, de single playerben sem működik. Eddig semmi baj sem volt vele, de most ez történt. Egyszer kiírt egy fehér ablakot, amiből ezt az egy szót tudtam leolvasni: Bad
2012. jan. 29. 10:03
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom késő e, de ilyenkor az a megoldás, ha a játékban történt valami, hogy kimented a világaid, meg a texture pack-jaidat a .minecraft mappán kívülre, és kitölröd az egész .minecraft mappát, csak a minecraft exe-t nem, és elindítod a játékot. Nálam ez mindig beválik.
2012. febr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!