Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem menti a teljes...

Miért nem menti a teljes videót a sony vegas?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sony vegas 10-et használok és egy nagy problémával állok szemben: A videót amit csináltam benne egyszerűen nem tudom lementeni. Csak egy bizonyos részt ment le belőle és abból is csak a hangot :'( mi lehet a baj?

2012. jan. 28. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

1. Ha megvásárolt, legális példányról van szó, keresd fel a terméktámogatás weboldalt.

2. ha egy tört verzióval dolgoztál, benne volt a rizikófaktorban, hogy nem tudod normálisan mentetni a szerkesztett anyagot.

3. ha a használt verzió egy un.trial, akkor egyértelmű, hogy nem enged, csak bizonyos részt menteni.

2012. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, köszi
2012. jan. 28. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Az is lehet hogy volt kijelölve rész és ilyenkor csak azt menti le. Azt is nézd meg hogy nincs-e letiltva a treck.
2012. febr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen utolsó már rájöttem... Ki volt jelölve egy rész és ez volt a gond.. hát ez elég érdekesen van megoldva :D Köszi azért, ment a zöld kéz.
2012. febr. 5. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!