Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha egy képet megphotoshopozok,...

Ha egy képet megphotoshopozok, azt ki lehet deríteni?

Figyelt kérdés
úgy értem mondjuk annak aki megnézi? ha élethű változtatásokat csinálok (pl ráncokat enyhítem ilyesmi)
2009. máj. 29. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hátha jól van szerkesztve akkor nem, de nagyon nehéz olyan élethűen megcsinálni.
2009. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
előzö vok. egyébként nekem már sikerült pl pattanásokat eltűntetni.
2009. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk csak a fényen változtatok hogy mondjuk picit sötétítem vagy ilyesmi?
2009. máj. 29. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ki lehet deríteni pl. az ACDSee képnézegetővel ha előveszed a képet és megnézed hozzá a Properties-t ott látszik, hogy PhotoShop-pal módosítva lett.

De biztos van rá mód eltüntetni a nyomokat, nem tudom.


Mondjuk ha valaki csak ránézésre nézi meg a képet, nem kezd el vájkálni benne és te eléggé élethűen csináltad meg a változtatásokat, akkor gondolom nem derül ki.

2009. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akik igazán értenek hozzá, még egy tökéletesen észrevehetetlenül retusált képről is észreveszik a legapróbb módosításokat. De egy átlagember az ilyesmit nem igazán látja meg. Ha ízlésesen csinálod, nem kirívó dolgokat, tényleg csak apróbb változtatásokat (pattanások, ráncok, színkorrekció, stb.), akkor nincs miért aggódnod, hogy észreveszik.
2009. máj. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!