Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lenne rá esélyem hogy játszhas...

Lenne rá esélyem hogy játszhassak a GTA4-en?

Figyelt kérdés

[link] ime az én szerény laptopom...Kérdésem:Elindulna rajta a GTA4?!

Nem várok sokat tőle csupán annyit hogy fusson low-on minden grafikai cuc kikapcsolásával valamint legkisebb felbontáson......Van esélyem???(Nem vagyok nagy játékos ahogy látjátok csak minecraft meg néha ace of spades,meg persze GTA:SA!Inkább a konzolt támogatom!Abból is a ps2-őt méghozzá GTA:SA-hoz és a PSP-t ha nem vagyok itthon magyarúl mindig :).....)


2012. jan. 26. 19:11
 1/7 pityus válasza:

Kizárt dolog :)

óriási gépigénye van!!!

2012. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem el se indulna.
2012. jan. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
biztos nem menne! és amugy is egy 4 magos sapphire hd 6970 es vidkari 8giga rammal rendelkező profi gamer gépnél is betud simán akadni leállni szaggatni mert egyszerűen nincs optimalizálva (laptopon meg egyszerűen esélytelenen _> 2gb ram kevés! 4 kéne min és hát az integrált vgádról ne is beszéljünk!
2012. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
áá esélytelen sajna.:(
2012. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Reménytelen hogy elindulna ezen a gépen.
2012. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SzPedro válasza:
Nos gta4 nem hiszem nagyon nagyon kényes játék (tapasztalatból mondom) Én is egy napot baszakodtam vele még fölraktam aztán meg még az egyéb szűrők meg ilyenek.A mellet, hogy kényes elég nagy is nálam akadozott néha el se akarta indítani vagy majdnem kiköpte a cd rom pedig az én gépezetem nem egy kis jószág sőt elég nagy sok nagy játék vígan éldegél rajta.Na ezvan ha meg mégis menne hát gratulálok.Ki kell próbálni (én is szoktam próbálgatni) jelelleg ami nem megy ell az a batlefield 3.Na ennyi vot
2012. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esélytelen, az is csoda ha elindul. Gyakorlatilag a proci meg a vga ráveri a szöget a koporsóra.
2012. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!