Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen a windows vista rendszer?

Milyen a windows vista rendszer?

Figyelt kérdés
Érdemes lenne telepíteni XP helyett ?? a gépigény nem elég a win7-hez , de vista talán jó lenne..talán....
2012. jan. 23. 21:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
azért írtem ki a kérdést ,mert nem tudom milyen ,a gépemet egy kicsit feldobtam új videókártyával ezért váltottam win7 home-ra és semmi baj nincs vele.Vistáról ennyit tudok hogy sp2-vel együtt jó. és milyen sp1-el vagy még anélkül ?
2012. febr. 3. 22:37
 12/13 anonim ***** válasza:
A Vistával semmi baj nincsen. Kezdetkor optimalizálatlan volt egy kicsit, és nagy volt a gépigénye az akkori gépekhez mérten. Amióta kiadták rá az SP2 -t, egyáltalán nem mondható rossz rendszernek, ezt senki ne állítsa. Szerintem anno a gond főként az volt, hogy a hardvergyártók nem készültek fel az új rendszer "fogadására", így rengeteg driver, és eszköz nem működött megfelelően a Vista alatt, vagy egyáltalán nem is működött. Egyénként a Windows 7 semmivel sem jobb rendszer nála, csak azért hiszi mindenki ezt, mert hatalmas marketing vette körül az egészet, amikor a Windows 7 megjelent. Ettől függetlenül nyugodtan használhatsz Vistát is. Ma már minden ugyanúgy fut rajta, mint a 7 -en, hála a Microsoft munkájának.
2012. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igazad van utolsó jozászoló .
2012. febr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!