Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Én vagyok az egyetlen aki...

Én vagyok az egyetlen aki örülne egy új Prince of Persia játéknak?

Figyelt kérdés

mármint nem olyanra gondolok mint a Forgotten Sands hanem mondjuk lenne a The Two Thrones-nak folytatása

mondjuk tudom hogy a trilógia le lett zárva és nem valószínű de akkor is jó lenne XD


2012. jan. 22. 16:23
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a Forgotten Sands ugyan olyan mint az 1-3 ig. A PoP "4" volt teljesen eltérő. Vagy te most arra gondolsz hogy a történetet kéne ott folytatni ahol abbahagyták? Amúgy remélem jön majd új prince of persia:D Az összes része igencsak jól sikeredett.
2012. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én arra gondoltam hogy egy olyan kéne ami ott folytatódik ahol a Two Thrones véget ért

bár az már nem Prince of Persia lenne mert a végén király lesz és le lett zárva az idő homokja történet hiszen Kaileena elvitte egy másik világba

2012. jan. 23. 16:38
 3/4 anonim válasza:
Akkor meg King of Perzsia legyen :P xD Amúgy tényleg nem nagyon fér már el a prince of persia sehol sem történetileg. Szerintem ha lesz új pop akkor az olyan lesz mint a 2008-as:/
2012. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ááh azzal úgy voltam hogy egyszer ránéztem a trailer-re és azt mondtam ebből nem kérek :S

a Forgotten Sands se tetszett már a trailer alapján sem plusz az meg olyan hogy pénzszerzési célból beékelnek egy játékot a trilógiába :/

inkább maradjon akkor már a trilógia :)

2012. jan. 24. 00:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!