Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogy a sok béna...

Miért van az hogy a sok béna játékos csak csalással tud játszani?

Figyelt kérdés
És még én csalok amikor a 6.ikat olom meg hedshottal no-zoom sniperrel.(FPS játékok ált.) és engem kickelnek ki"-.-
2009. máj. 27. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Mé van ez a sok béna ember akik nem értik, hogy a játék az csak játék?
2009. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az elsőnek igaza van.

nem is értem mit mondasz, mert szakszavakat használsz, de azt tanácsolom lépj ki a való életbe. csak a hasznodra válhat. és ott legalább tudsz tenni valamit ha "csalnak" veled szemben, vagyis ártanak... :)

2009. máj. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én CS-zek, mostanában főleg neten.

Van egy srác aki minden nap megjelenik WH+Aimbot+Speedhack-kel aztán élvez a fejét, hogy 3 mp alatt mindenkit lekésel.

Ilyenkor kick-eljük ,de pofátlan módon visszajön és folytatja.

Ilyenkor kimegyünk spectatorba, játsszon egyedül, aztn egy idő után elunja és elmegy...

Az ilyeneket nem értem, hogy miért teszi tönkre a másik játékát ilyen gátlástalan módon...

2009. máj. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valaki normálisan szeret játszani, valaki meg hack-kel. Ennyi :) Az, hogy miért, jó kérdés. Legvalószínűbb ok talán, ami a kérdésedben is benne van: csak csalással tud játszani. Ha nem csalna, vesztene, így meg van neki sikerélménye, és verheti a mellét, hogy mindenkit kinyírt...
2009. máj. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert a játékhoz is kellenek bizonyos képességek, ami egyesekből hiányzik. A szerencsétlenek meg csalnak, mert megtehetik. Nekem nem kellene olyan játék, amit a hülye is jól tud játszani. A játékkiadóknak viszont mindenki pénze kell(ene), ezért meghagyják a csalás lehetőségét.
2009. máj. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ceri ***** válasza:

Én nem vagyok játékos, de a válasz pofonegyszerű.


Az emberek legnagyobb része már csak ilyen. CSALÓ.

Játék vagy valóság egyre megy. A lényeg ugyanaz. Teljesítmény nélkül elérni a sikert. Az ilyen embert nem érdeklik a szabályok. Csak az eredmény fontos. Ma ilyen a világ. Nézz körül a környezetedben.

Az ilyen jellemteleneknek mért pont a játék lenne más?

2009. máj. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazatokvan...

DE van való életem is nyugi:)

2009. máj. 29. 16:35
 8/8 A kérdező kommentje:
én sem vagyyok 1 nagy pro a játékokban sokszor nyírnak ki:) de meg sem fordult a fejemben a csalás:)
2009. máj. 29. 16:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!