Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshopban hogy lehet...

Photoshopban hogy lehet átméretezni a képet?

Figyelt kérdés

Illetve az, hogy ha egy képnek új hátteret rakok akkor mögötte nagyon kicsi az új háttér. Vagyis az eredeti képen nem az egész hátteret fedi el.. Ezen hogy lehet változtatni ? Nagyítani, esetleg az eredetit kell kisebbíteni ?

remélem érthetően mondtam el..=)


2009. máj. 27. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom h at lehet e meretezni de en ugy szoktam csinalni h azelott atmeretezem a kepet s akkor hasznalom
2009. máj. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiválasztod azt a réteget, amin az új háttér van, és nyomsz egy CTRL+A (kijelölöd az egész réteget (Select all)), majd utána nyomsz egy CTRL+T (Transform selection), akkor a kép négy sarkán megjelenő pöckökre téve az egeret és ide-oda huzigálva tudod módosítani a kép méretét. Ahhoz, hogy arányosan változzon meg a méret, tehát pl. ne legyen készer olyan széles és fele annyira hosszú (érted, hogy ilyen szétnyúlt fejű embert csinálsz :D ), ahhoz miközben húzogatod az egeret, tartsd nyomva a SHIFT billentyűt is. Így már arányos lesz az átméretezés. Remélem én is érthető voltam :-)
2009. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igenigen. sikerült. kösziszépen mindketötöknek :P
2009. máj. 27. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!