Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kaptam egy kék halált és ujra...

Kaptam egy kék halált és ujra tettem a gépemet de viszont voltak rajta olyan programok amiket nem akartam letörölni de viszon kellenének! Azt hogyan lehet visszaszedni?

Figyelt kérdés
És már probáltam ilyen progikkal de azok nem használtak annyira!Nincs ötletetek??
2009. máj. 27. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt más sehogy és semmivel nem tudod visszahozni. R.I.P.

Kész végleg elveszett.

2009. máj. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha pótolhatatlan adatokról van szó akkor érdemes egy komolyabb adatmentő programmal átnézni a merevlemezeket. De mivel már a telepítéskor leformáztad a merevlemez tartalmát ezért bizony a szektorok is átíródtak, ami azt jelenti hogy sehogy nem lehet "visszaszedni" azt amire esetleg szükséged lett volna.
2009. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ezért érdemes mondjuk Ghost programmal dolgozni, miután felállítottad a windows meg a legfontosabb progikat.. és máskor nem lesz ilyen h elvesznek a legfontosabbak
2009. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!