Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy csináljam meg az "Asztal...

Hogy csináljam meg az "Asztal megjelenítése" gombomat?

Figyelt kérdés

No. Nekem Windows 7-em van (64bit), és az lenne a problémám, hogy a tálcám jobb oldalán elhelyezkedő "Asztal megjelenítése" gombom pár napja nem működik. Azt hiszem azért lehet, mert töröltem 1-2 dll fájlt, amit nyilván nem kellett volna. Ha XP-m lenne, akkor meg tudnám oldani a dolgot, de így továbbra is hősiesen küzdök a problémával.

Gyorsindítási ikont nem szeretnék, mert azt nem fér el és nem jó oda kattintani.


2012. jan. 15. 16:30
 1/6 MaXXeGee ***** válasza:
59%

Rendszer visszaállítása a törlés előtti időpontra :)

Ha kell elmondom a rendszer visszaállítást lépésről lépésre :)

2012. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Rendszer-visszaállítása, a dll fájlok törlésének az időpontja elé, megoldja.
2012. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez kiváló ötlet, köszönöm szépen.

[link]

2012. jan. 15. 16:34
 4/6 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Ez kiváló ötlet, köszönöm szépen. "


csak azt nem értjük (gondolom a másik T. válaszoló sem), hogy akkor mért lett leminősítve a válasz 59%-ra, mikor csak ez lehet az egyetlen ésszerű és egyszerű megoldás!

2012. jan. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezt én se értem. Én mindkét választ hasznosként értékeltem. Egyébként sikerült is megoldani a problémát.

Sajnálom, hogy valaki lepontozta a válaszaitokat.

2012. jan. 15. 19:16
 6/6 MaXXeGee ***** válasza:
Én nem sajnálom ... legyenek irigyek az emberek, mindenütt ez a magyar mentalitás a menő.. én nem azért csinálom, hogy jó pontot szerezzek, egyszerűen szeretek segíteni... egy egy egyszerű gondolatot megosztani olyanokkal, akiknek valamiért épp nem jutott eszébe ...nem mondom, hogy mindig tökéletesen sikerül, de én igyekszem. Csak mert nem kell sok ahhoz hogy valakinek egy csepp örömet, vagy az életéhez egy csepp könnyebbséget adhassunk, ez INGYEN van. :) Nem a pont motivál .. hanem az a "Köszönöm" szó. egy smile-van amit kapok ... úgyhogy az pontoz engem és arra amerre csak akar, kvázi le-xa-rom :) Szép napot mindenkinek :)
2012. jan. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!