Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol lehet beállítani, hogy a...

Hol lehet beállítani, hogy a windows indításakor melyik programok induljanak el automatikusan?

Figyelt kérdés

Jelen esetben az Xfire-t szeretném h ne induljon el mindig, ezt a program saját beállításaiban lehet, vagy vmit el kell indítani a futtatás-nál? Vagy vezérlőpultban valahol, mert nem találtam.


Köszi


2012. jan. 15. 00:32
 1/7 anonim ***** válasza:
start/futtatás: msconfig /automatikus indítás - aminél kiveszed a pipát, nem fog elindulni. A legtöbb programban a saját beállításban is ki tudod venni.
2012. jan. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gáspár Keve Balázs ***** válasza:

Xfire beállításaiban is be lehet állítani.


Magyar xfireben:

Eszközök/Beállítások/Általános/

Indítás

2012. jan. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőnek
2012. jan. 15. 10:42
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Bizonyára sokféle Windows user gondolkodott hogy mi ez a fránya Indítópult mappa. Az indítópult mappába vannak azok a fájlok (nem mindegyik), amik elindulnak a gép indításakor. Ha az Xfire ebben a mappában, simán töröld ki a parancsikont.

2. Bizonyára ismered a CCleaner nevű programot. Ott keresd meg a Programok automatikus indulása helyet, és vedd ki a pipát az Xfiretől.

3. A beállításokban keresd.

2014. ápr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most nekem is erre volt szükségem, nagyon köszönöm! :)
2016. dec. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Helló windows 7, 8, 8.1, 10-nél a feladatkezelőben lehet engedélyezni/letiltani az indítás fül alatt. Tudom ez egy jó régi kérdés de most pl én is elfelejtettem hogyan kell, de végül rájöttem :D
2018. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!