Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Aki tud GeoGebra 4-ben dolgozn...

Aki tud GeoGebra 4-ben dolgozni, kérem, segítsen. Hogy lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Van egy beviteli mezőm, abban a helyes megoldás egy szám 140,6-tól 140,8-ig. Kellene egy Ellenőrzés jelölőnégyzet, ami kiírja, hogy a megoldás helyes vagy helytelen. Kell még egy Megoldás gomb is, ami a beviteli mezőbe beírja a megoldást. A gond itt van: a jelölőnégyzetnél tkp 3 feltétel kell: ellenőrzés=true, megoldás>140.6 és megoldás<140.8. Ezt sosem fogadja el. A gombnál pedig nem igazán tudom, milyen scriptet írjak be... Kérlek, segítsetek!
2012. jan. 14. 11:31
 1/3 anonim válasza:
Nekem pont ugyanez a problémám, ezt kéne megcsinálnom hétfőre. Tud valaki segíteni??? :S
2012. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ööö... nem velem jársz te matek szemináriumra??? (BB) amúgy én már megoldottam, ha gondolod, segítek.
2012. jan. 22. 11:04
 3/3 anonim válasza:
tényleg együtt járunk matekra (CSB)... :O extra kiakadás :DD furcsa véletlen :D köszi szépen a segítséget!! :) holnap tali :)
2012. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!