Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az a keplopo program, mit...

Mi az a keplopo program, mit lehet vele csinalni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

A képernyődet vagy a képernyő egy részét (mondjuk egy program ablakot) elmenthetsz egy képfájlként.


Én pl. arra szoktam használni, ha kell egy anyagot csinálni egy program működéséről, akkor lépésenként elmentem képként a szükséges részeket, vagy ha van valami hibaüzenet bármi kapcsán, akkor azt is ki tudom menteni, utána fel tudom képként tölteni a netre, hogy más is lássa.


Pl. most ezt itt fent:


[link]

2009. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt!
2009. máj. 25. 22:07
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
A képlopó program teljesen más. Amit az előző írt, azt ctrl-alt-Prt Sys bill.kombinációval szoktuk. A képlopó progi lényege az, hogy olyan oldalakról lopod le a képet, ahol nem lehet jobb klikkel lementeni.
2009. máj. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Mer a ctrl-alt-Prt Sys az egyenlő jobb klikk?


mert ezt írtad :)


Meg a SnagIt vagy az MWSnap vagy a HyperSnapDX az = ctrl-alt-Prt Sys ????


Próbálj meg egy program ablakból vagy egy darab képernyőnyi területet kilopni a ctrl-alt-Prt Sys kombinációval és utána dumálj.

2009. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Khömm.. Valahol elvesztél szerintem.:)
2009. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy az egész oldalt, vagy csak kiemelt részét lefényképezi, azt utána szerkesztheted, írhatsz rá stb... Végül is működik oldalakon, meg szoftver használat közben is. Én is használom a HyperSnap nevűt. Ez képes filmek (avi, dvd) képkockáit is lelopni. Ami különösen jó benne, hogy egymásután csinálhatsz képeket, majd xdb lefotózása után, ezeket szerkesztheted egymás után. Nagyon hasznos, barátoknak szoktam csinálni néha magyarázatokat vele.

A cam-mal videó készíthető.

[link]

2009. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kosznom a valaszokat!
2009. máj. 26. 04:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!