Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nemtudom hogy tegyek e frissít...

Nemtudom hogy tegyek e frissítéseket a gépre. Apám azt mondja hogy laassítja a gépet. Meg tökmindeggy hogy sp1 vagy sp 2-m van?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Lassítja... Hmmm... Ha nem frissíted, akkor támadhatóbb a géped, mert a frissítések azok javítások az oprendszerhez. Van aki használja van aki nem... Én mindig...
2012. jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vistát használsz?

Amúgy igaz ha telepíted a frissítéseket akkor 1 kicsit lassúlhat a géped,de ettől függetlenül ajánlott feltenni őket,mivel rengeteg kompatibilis és biztonsági proglémát orvosolnak..

2012. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lindmayer ***** válasza:
valamennyire lassítja, de ezáltal biztonságosabb lesz a gép, és emiatt én is mindig használom
2012. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában csak a betöltést lasstja, a több részt nem nagyon (pár mb ram nem számit túl sokat) viszont pl. a feladatkezelő frissitése javithatja a processzor kihasználtságát.
2012. jan. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem mindegy mivel vista esetében az sp1 még teljesen rossz instabil vacak az sp2 meg már használható.

XP esetében meg már nincs támogatás az SP1 hez tehát nem mindegy.

Viszont ha nem eredeti a win.ed akkor kapcsold ki az update et mert megszívod.....

Egyébként feltétlen frissítsd a gépet mert a hackerekkel szemben védtelen leszel és annak már anyagi vonzata is lehet (Szervíz ha te nem tudod ujrarakni.) illetve személyes adataidat is megtudhatják vagy a személyes fájljaidat le is törölhetik tehát FRISSÍTS!

Persze nem ilyen vészes a helyzet de biztos ami biztos alapon leírtam a legrosszabb lehetőségeket......

2012. jan. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!