Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Menne a gepemen a Battlefield...

Dejan kérdése:

Menne a gepemen a Battlefield 3 cimu game? CPU:AMD Sempron 2.71ghz RAM:2GB VGA:Nvidia Geforce 210GT 1GB HDD:320GB

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 16:06
 1/6 anonim válasza:
minimumon elmenne de lehet hogy nem lenne élvezhető, gonolok itt laggra stb.. ram az pont elég elméletben de a videokártya szerintem kevés :)
2012. jan. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A proci a nagy ludas mert az elég kaka hogy finoman szóljak.

Egyébként ha van pénzed alaplapra+cpu-ra akk tedd meg a cserét megéri :)

2012. jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amd athlon x2 4800+ 2,5ghzprocim,van 3gb ram és szintén egy 210gt 1gb-om és mindent minimumra véve is használhatatlanul szaggat.

Szóval ne is álmodj róla hogy játszhatod azon a gépen,sajnálom de ezt kell,hogy mondjam.

Nagyon magas a gépigénye a miniumnak is egy 8800gt van írva ami a 210-estől kb 10-12x erősebb videokártya.

A 210gt nem sok mindenre jó de nálad még a proci is elég gyenge sajna hisz gondolom csak 1 mag van benne.

2012. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És a sempron sajna egy eléggé lebutított kivitel.

egyébként sok embernek nem tetszik a BF3.

A COD MW3 után egy ismerősömnek sem tetszett.

2012. jan. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
es egy AMD dual core 3.0ghz procival jobban menne?
2012. jan. 13. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Jobb lenne sokkal de a BF3 akkor is kizárt.

Néztem videókat a youtubon mit tud ez a kártya de szerintem sok csak kamu.

Mert érdekes módon nekem a 9600gt-men simánn futott a BF3 viszont a gf210-en nem megy sehogy gondoltam biztos húztak a kártyán azért ment ,mert egy-két alapkártyát csúnyán lehet húzni,ígyhát megtettem én is de,nem sok értelme van ugyanis hiába húzza az ember az órajelet az égig az én esetemben 590mhz-ról 770-re,hiányzik a kártyából az anyag ami a számításokat végezné el.

Viszont a dualcore proci sok olyan dolgot lehetővé tenne amit a jó öreg lebutított sempron nem.

DE a mai játékok sokkal jobb GPU-t igényelnek mint a 210GT-n lévő,én azért vettem ilyen karit mert a 3 éves 9600 gt-m beadta a kulcsot és gyorsan kellett valami olcsó a gépbe ami legalább képet ad mert az alaplapomon nincs integrált kártya.

2012. jan. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!