Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Www. Sp-studio. De Miért nem...

Www. Sp-studio. De Miért nem menti el amit csináltam? Csak nekem nem engedi vagy másoknak se már vagy 1 hónapja szenvedek.

Figyelt kérdés

Vagy ha valakinek elmenti az megcsinálná ezt a 3 kis South Parkos emberkét :

Bőrszin:1.sor balról a 2.

Haj:Long/ special hair / 5.oldal 1.sor 3.-ja (két copf)színe: 2.sor első színe az a sötét barna.

Szem a 2.oldalon az a barna. (1 sor harmadik)

Száj : 1 oldal 3.mosolygós száj

Stuff: Face / 2.oldal 2.sor 2. kihúzott szeme.

Akkor póló: sima póló, freestyle collection / színe sima egyszerű fehér. (5.sor 2.képe)

Gatya : illetve szoknya 3.kép (felülről) és egy sima fekete szoknya...

akkor megint a stuff.(most már nevezzük el egyebeknek/kiegészítőknek Shirt motifs : egy piros szívecske (színe az 5.sor 5.színe.)

aztán még mindig a stuff-ba : fashion accessories 3.oldal 1.képe (sál) fekete színű

és a hajamba egy piros masni (ugyan az a rikító piros)

végül everything else : 2.oldal az a piros csíkos nyalóka. (a bal kezembe) át lehet helyezni ha rákattintasz a bal felső sarokba megjeleníti meg.(masnival 1 oldalra kerüljön) fehér háttér és ennyi.


a másik south parkos emberke ugyan ez csak még mellé egy fekete cica is kéne.:)


3.ember mind1 majd ha engedi elmenteni megcsinálom most csak ezt a 2-őt szeretném ill.egyet mert a másik mellé csak egy cica kell =)

emailba elküldve! nagyon köszönöm annak akinek sikerül...de amúgy miért enm menti el? :S a mind1 nem lényeg előre is kszönöm!


2009. máj. 24. 18:38
 1/6 A kérdező kommentje:
senkiise?? na jó akkor majd megnézem holnap vagy 1 hét múlva.vagy mindennap :D azért nagyon köszönöm! :)
2009. máj. 24. 19:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első figura próbaképpen sikerült. Firefox-ot használva, frissítve a flash lejátszót. Neked is menni fog, én érzem.
2009. máj. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igeen és ezeket a valamiket hol találom??? Ennyire nem vagyok profi...:) Bocsii.de ha pontosabban letudnád írni.:) megköszönném
2009. máj. 25. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:

A Firefox a böngésző. Jelenleg a 3-as számot viseli. Innen tölthető, magyar nyelven:

[link]


A flash player meg innen frissíthető:

[link]


Ha ez nagyon régi, akkor előfordulhat, hogy nem tudod megfelelően használni. Nekem még a 9.0r124 van, de azon is menthető a figura.


Sok sikert hozzá!

2009. máj. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

el tudod menteni úgy, hogy megcsinálod a figurát, és kép alatt a legutolsó ikon(egy floppi), rákattintasz, és csak lemented:D

remélem tudtam segíteni:D

2009. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha kész vagy a figurával, akkor tedd a következőt: "lefotózod" az oldalt oly módon, hogy megnyomod a Prt Scr billentyűt. ezek után megnyitod a paint progit és bemásolod az oldalt, majd kivágod a képet, ami téged ábrázol. ezek után nyitsz egy újabb paint-et, beilleszted a képet, és önálló jpg fájlként elmented.
2009. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!